Atrakcje

Przejażdżka bryczką

Wszystkim, którzy chcą zwiedzić okolicę w nietypowy sposób, dedykujemy przejażdżki bryczką. Jest to na pewno wyjątkowy pomysł na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i możliwość zwiedzenia przepięknej okolicy.

 

W okresie zimowym zapraszamy na emocjonujące kuligi . Przejażdżka pędzącymi saniami w zaprzęgu konnym jest świetną zabawą zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

 

 

Przejażdżka bryczką 4-osobową 120 zł/godz.

 

Przejażdżka bryczką 6-osobową 140 zł/godz.

 

Przejażdżka wozem 30 zł/osoba/godz.

 


Wędkarstwo

Coś dla miłośników sportów wodnych… Gościom hotelowym, których pasją jest wędkowanie, oferujemy bezpłatny dostęp do naszych stawów rybnych. Lin, szczupak, płoć, karaś to tylko niektóre z gatunków, które można tu złowić. Do pływania po stawie mamy do dyspozycji łodzie wędkarskie, które chętnym wypożyczymy.

 

Bliskość rzeki Pasłęki , która słynie z pięknych okazów pstrąga tęczowego i potokowego, szczupaka, jazia, klenia, płoci, leszczy- będzie również atrakcyjnym miejscem dla wędkarzy, posiadających specjalne zezwolenie.

 


Spływ kajakowy

Chcesz poczuć dreszczyk adrenaliny a jednocześnie podziwiać naturę z bardzo bliska? Na życzenie naszych gości pomożemy zorganizować spływ kajakowy, który na pewno będzie świetną przygodą. Ten niecodzienny sposób aktywności dostarczy wielu pozytywnych emocji, a my dostarczymy Ci cały sprzęt i zorganizujemy wszystko od strony ‘’przyziemnej’’.

 


Aktywność na świeżym powietrzu

Osoby lubiące aktywnie spędzać czas znajdą tu coś dla siebie… Polecamy nordic walking, wycieczki piesze i rowerowe. Okolica pałacu sprzyja aktywności, bo to świeże powietrze, malownicze krajobrazy, możliwość obserwacji różnych gatunków ptaków i dziko żyjących zwierząt z bardzo bliska, a przy tym samym Dobry Nastrój!

Naszym gościom podpowiemy malownicze trasy, na których znajdują się specjalne ‘’przystanki’’ idealne na piknik.

I w drogę… w zdrowym ciele zdrowy duch!

 


Grzybobranie

Borowiki, podgrzybki, koźlarze, maślaki, kurki, rydze – jednym słowem smak lasu! Ich niepowtarzalny smak i aromat, świetnie wpisane w naszą tradycję kulinarną, ucieszą każde podniebienie. Jeśli pogoda dopisuje to już w maju, czerwcu można oczekiwać pierwszych prawdziwków i kurek. Masowy wysyp grzybów przypada na jesień. Wrzesień i początek października jest tradycyjnym sezonem grzybobrań. Sąsiedztwo grzybnych lasów sprawi, że chętni spędzić czas na łonie natury z koszykiem w ręku, mogą liczyć na obfite zbiory.

 


Sauna

Dla zdrowia, urody, lepszego samopoczucia. Sauna poprawia krążenia, podnosi odporność, oczyści skórę, a także sprzyja regeneracji mięśni po całym aktywnym dniu. Czas na relaks!

30 zł/godz.

 

 

 

 

 


Wieczór przy ognisku

Zakończmy dzień miłym akcentem!

 

Wszystkich naszych gości zapraszamy na wieczory przy ognisku. Magiczna atmosfera letniego wieczoru przy blasku ognia i długie godziny wzajemnych rozmów naszych gości będą sympatycznym i wesołym dopełnieniem pobytu.