Oferta

Marzy Ci się wypoczynek?

 

Przenieś się do niezwykłego miejsca otoczonego zachwycającymi widokami lasów i rzeki…

 

Zasmakuj w przepysznej lokalnej kuchni…

 

Podaruj sobie ciszę i spokój z dala od zgiełku miasta…

 

Odetchnij…

 

 

Pokoje w Pałacu

Wybierając nocleg w naszych dworskich pokojach oprócz przytulnych wnętrz, wygodnych łóżek, łazienek z prysznicami, telewizorów, dostępu do internetu,  ręczników …itd., podarujesz sobie zachwycający kontakt z naturą, ciszę, cudowne widoki.

 

Apartamenty w Drewnianym Domku

Apartamenty posiadają salony, sypialnie, łazienki i kuchnie wyposażone w lodówki, mikrofalówki, płyty grzewcze, czajniki elektryczne. Każdy ma osobne wejście. Apartamenty 4 i 6 znajdujące się na parterze, posiadają wyjścia z salonu bezpośrednio na taras, sprzyjające grillowaniu czy wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

 

Apartamenty w Kłodzinie

W oddalonym o 2 kilometry Kłodzinie mieszczą się 3 czteroosobowe przestronne apartamenty. W każdym znajduje się w pełni wyposażona kuchnia w nowoczesnej zabudowie, duży wygodny salon, łazienka w każdej sypialni. Do dyspozycji gości pozostaje również miejsce na grilla i ognisko. Cisza, bliskość rzeki , lasu pozwolą w pełni wypocząć, spędzić miły urlop z rodziną bądź urządzić świetne spotkanie w gronie przyjaciół.

 

Sala konferencyjna

Jeżeli planujecie Państwo organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego, to nasza oferta z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem.

Dysponujemy salą konferencyjną mieszczącą do ok. 50 osób wyposażoną w projektor multimedialny, ekran projekcyjny oraz flipchart. Uczestnikom bezpłatnie udostępniamy sieć wi-fi.

Zapraszamy